Kredyty

tel. 604 082 162    kredyty@maklerhaus.pl


KREDYT HIPOTECZNY

Chcesz zrealizować marzenie o zakupie własnego mieszkania lub domu? Nasz doradca przeanalizuje Twoje potrzeby, możliwości i dobierze najlepsze oferty kredytu hipotecznego całkowicie bezpłatnie. Analiza stale zmieniających się ofert jest niezwykle czasochłonna - warto więc przekazać to zadanie specjaliście, który robi to na co dzień, a dodatkowo ma możliwość negocjacji warunków z bankami.

Kredyt hipoteczny - to rodzaj zobowiązania finansowego długoterminowego zaciąganego na potrzeby zakupu lub budowy nieruchomości. Zabezpieczeniem tego zadłużenia jest hipoteka, czyli ograniczone prawo rzeczowe dotyczące danej nieruchomości.


Celem wnioskowania o kredyty hipoteczne może być:

  • kupno mieszkania lub domu jednorodzinnego,

  • wykup mieszkania komunalnego lub zakładowego,

  • spłatę kredytu mieszkaniowego.

W przypadku budowy, wykończenia czy dużego remontu (do którego przeprowadzenia jest potrzebne pozwolenie na budowę) domu jednorodzinnego lub mieszkania mówi się o kredycie budowlano-hipotecznym.

Różni się  on od zwykłego kredytu hipotecznego między innymi faktem, iż wypłacany jest on nie jednorazowo, ale w tzw. transzach.


KREDYT FIRMOWY INWESTYCYJNY


Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to nie lada wyzwanie. Pod uwagę należy brać szereg zmiennych, takich jak płynność finansowa oraz nowe inwestycje, które pozwalają na poszerzenie zakresu usług i lepsze dopasowanie się do rynku. Niezależnie od wielkości Twojego przedsiębiorstwa oraz bez znaczenia dla jego profilu działalności, pomagamy w uzyskaniu kredytów firmowych, w szczególności kredyty dla firm z miejscowości Gołdap, Olecko, Węgorzewo, Suwałki, Ełk.Oferowane kredyty dla firm w formie gotówkowej są udzielane ze względu na planowane rozszerzenie działalności, a także na bieżącą spłatę należności. Są wybierane przez osoby marzące o skutecznym rozwoju swojego przedsiębiorstwa, które nie mają innego źródła finansowania swoich inwestycji. Przyznanie kredytu firmowego, nierzadko w znacznej kwocie, wiąże się z wieloma formalnościami. Często jest to proces długotrwały, ponieważ bank będzie chciał dokładnie prześwietlić finansowe dokumenty firmy i sprawdzić, z jak dużym ryzykiem łączy się podjęcie danej inwestycji.

W trakcie spotkania z naszym doradcą właściciel firmy otrzyma wszelkie niezbędne informacje dotyczące dalszej ścieżki postępowania i możliwych rozwiązań. Skomplikowane kwestie postaramy się omówić w jak najbardziej przystępnej formie, aby przedsiębiorca dokładnie wiedział, na co się decyduje. Ekspert działa na korzyść swojego klienta. Jasno przedstawia wszelkie niuanse propozycji. Jako eksperci finansowi jesteśmy niezależni – nie działamy na rzecz żadnego konkretnego banku. Przedstawiamy naszym klientom ofertę pochodzącą od wszystkich podmiotów udzielających kredyty dla firm. To większe pole do manewru i indywidualnego dopasowania. W końcu każda branża ma inne potrzeby i wyzwania.

W przypadku kredytu inwestycyjnego bank dokładnie sprawdza sytuację finansową przedsiębiorstwa. Bierze również pod uwagę cel inwestycji i oblicza szanse na zwrot poniesionych nakładów. Tak samo, jak w przypadku kredytu hipotecznego, kluczowe znaczenie ma posiadanie zdolności kredytowej, ale ta może być naprawdę zróżnicowana w zależności od konkretnej instytucji. Pomagamy oczywiście w zgromadzeniu całej dokumentacji oraz w wypełnianiu niezbędnych formularzy.

Poza kredytem inwestycyjnym, przeznaczonym na rozwój, na przykład zakup nowych maszyn, starać się można także o limit na rachunku firmowym lub na karcie kredytowej. Wówczas jest to kredyt przeznaczony na bieżącą działalność gospodarczą. Pieniądze przydają się wówczas, kiedy kontrahenci opóźniają się z zapłatą należności. Dzięki niemu nie trzeba obawiać się o płynność finansową. Oferty banków także w tym zakresie bardzo się różnią. Nierzadko trafić można na atrakcyjną promocję. W znalezieniu najlepszych okazji pomoże opieka doradcy finansowego.

Kredyty dla firm to wiele niuansów, a dobry doradca pomoże się z nimi zmierzyć. Zaufana, doświadczona osoba będzie miała największe szanse na dobranie rozwiązania przynoszącego jak największe korzyści. W trakcie spotkań omawiane są bardzo konkretne kwestia. Szanujemy czas właścicieli firm, dlatego przedstawiamy wybrane, najlepsze oferty, wcześniej prowadząc dogłębny wywiad dotyczący potrzeb i możliwości.KREDYT GOTÓWKOWY

Kredyt gotówkowy jest produktem finansowym dzięki, któremu można pożyczyć środki od wybranej instytucji i wykorzystać je na dowolny cel. W przypadku kredytu gotówkowego bank nie oczekuje od nas żadnych wyjaśnień i dokumentowania na co chcemy wydać pieniądze. Aby otrzymać kredyt gotówkowy nie wymagany jest wkład własny, a oferty są bardzo przejrzyste, ponieważ kredyty gotówkowe nie mają takiej ilości kosztów około kredytowych jak kredyty hipoteczne. Ważną zaletą kredytu gotówkowego jest również okres oczekiwania na uzyskanie kredytu - jest to między 1-7 dni.

Kredyt gotówkowy to pożyczka, którą możemy przeznaczyć na dowolny cel. Jedynym ograniczeniem jest kwota zależna od zdolności kredytowej, którą możemy uzyskać w banku. O kredyt gotówkowy mogą starać się osoby fizyczne, które posiadają tzw. zdolność do czynności prawnych, czyli ukończyły 18 rok życia. Banki będą także zwracały uwagę na formę zatrudnienia lub innych wpływów np. renta lub emerytura tzw. stały dochód. Kredyt gotówkowy przyznawany jest, gdy zostanie przeliczona zdolność do jego spłaty. Zazwyczaj bank przelicza ile Klient zarabia i od tej kwoty odejmuje kwoty utrzymania zobowiązań takie jak dzieci, gospodarstwo domowe, inne kredyty itp.