EKSPERT RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Makler Haus Nieruchomości i Finanse działamy od 2013 roku jako biuro nieruchomości i od 2021 roku jako ekspert finansowy / kredytowy. Zajmujemy się świadczeniem usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami tj. kupna – sprzedaży oraz najmu –  wynajmu wszelkich nieruchomości na terenie Gołdapi, Olecka, Suwałk, Węgorzewa. Naszym głównym atutem jest profesjonalizm i zaangażowanie w każde zlecenie aby nasi klienci byli zadowoleni z naszej współpracy. Posiadamy tak ważne doświadczenie już od ponad 10 lat. Rynek na którym działamy znamy jak nikt inny. Doradzimy jakie kroki należy poczynić aby przyspieszyć sprzedaż Państwa nieruchomości. Wszystkie sprzedawane przez nas nieruchomości mają dokładnie sprawdzony stan prawny przez co kupujący ma pewność bezpiecznej transakcji. Nasze oferty publikowane są na najbardziej znanych portalach ogłoszeniowych jak również w mediach społecznościowych.

Nasi Doradcy Kredytowi bezpłatnie przedstawią Państwu najkorzystniejsze oferty z różnych banków oraz złożą wnioski do 2-3 banków aby w razie negatywnej decyzji w jednym z nich, mieć drugi rezerwowy.

Na pewno zastanawiają się Państwo dlaczego warto skorzystać z naszych usług??

Odpowiedź jest prosta:

  • Mamy większe możliwości sprzedaży Państwa nieruchomości poprzez wypracowane kontakty, bazę klientów poszukujących oraz docieramy do większej grupy odbiorców.

  • Pomagamy w bezpiecznej sprzedaży zadłużonych nieruchomości.

  • Nasz własny Ekspert Finansowy bezpłatnie pomoże w uzyskaniu optymalnego finansowania na zakup nieruchomości.

  • Nie ograniczamy się do poszukiwania klientów tylko na terenie powiatu gołdapskiego, nasze oferty trafiają do klientów z całej Polski jak również poza jej granice.

  • Zabezpieczymy transakcję profesjonalną umową przedwstępną oraz przygotujemy niezbędne protokoły do przekazania nieruchomości po transakcji aby nasz klient czuł się bezpiecznie.

  • Nie każdą nieruchomość uda nam się sprzedać w trakcie obowiązywania umowy, jednak w tej sytuacji mają Państwo pewność że nie poniesiecie żadnych kosztów. Nasza efektywność sprzedaży to około 90%.

  • Wynagrodzenie pobieramy w przypadku finalizacji transakcji.

  • Wszystkie transakcje nadzorowane są przez licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami.

  • Zaufało nam już wielu klientów, zaufaj i Ty.

Skorzystaj z naszych usług i śpij spokojnie.

Zapraszam do współpracy
Andrzej Dołęga
licencja nr 19467