POŻYCZKA GOTÓWKOWA

tel. 604 082 162    kredyty@maklerhaus.pl

Nasz Ekspert Finansowy przygotuje dla Ciebie ofertę z kilkunastu banków dzięki czemu będziesz mógł oszczędzić wybierając najkorzystniejszy kredyt gotówkowy. Usługa jest całkowicie bezpłatna.

Kredyt gotówkowy jest produktem finansowym dzięki, któremu można pożyczyć środki od wybranej instytucji i wykorzystać je na dowolny cel. W przypadku kredytu gotówkowego bank nie oczekuje od nas żadnych wyjaśnień i dokumentowania na co chcemy wydać pieniądze. Aby otrzymać kredyt gotówkowy nie wymagany jest wkład własny, a oferty są bardzo przejrzyste, ponieważ kredyty gotówkowe nie mają takiej ilości kosztów około kredytowych jak kredyty hipoteczne. Ważną zaletą kredytu gotówkowego jest również okres oczekiwania na uzyskanie kredytu - jest to między 1-7 dni.

Kredyt gotówkowy to pożyczka, którą możemy przeznaczyć na dowolny cel. Jedynym ograniczeniem jest kwota zależna od zdolności kredytowej, którą możemy uzyskać w banku. O kredyt gotówkowy mogą starać się osoby fizyczne, które posiadają tzw. zdolność do czynności prawnych, czyli ukończyły 18 rok życia. Banki będą także zwracały uwagę na formę zatrudnienia lub innych wpływów np. renta lub emerytura tzw. stały dochód. Kredyt gotówkowy przyznawany jest, gdy zostanie przeliczona zdolność do jego spłaty. Zazwyczaj bank przelicza ile Klient zarabia i od tej kwoty odejmuje kwoty utrzymania zobowiązań takie jak dzieci, gospodarstwo domowe, inne kredyty itp.